Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Eğitimi

Duyurular
Avrupa Lisanları Merkezi: ALM'de  İngilizce  &  Almanca  &  Fransızca  &  Arapça  Ve  Tüm Dünya Dilleri... Almanca A1 Aile Birleşimi... Yurtdışı Dil Eğitimi... Kayıtlarımız Başlamıştır... Erken  Kayıt  Fırsatlarından  Sizde  Faydalanın...

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

MALTA'da İngilizce Kurs

Güney Avrupa'da yer alan ve başkenti Valletta olan Malta toplam 3 adadan oluşan bir adalar ülkesidir. Sahip olduğu yüzölçümüyle dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan Malta'da İngiliz, İtalyan ve Arap kültürlerinin etkileri görülmektedir. Geçmişte İngiltere’ye bağlı olmasından dolayı anadillerinden birisi İngilizce olan Malta yüzölçümünden beklenmeyen tarihi zenginlikleri, yedi bin yıllık tarihi dokusu, güneşi ve deniziyle turistik bir görünüm sergilemektedir.

Malta'nın bağımsızlığına  1964 yılında kavuşmuş olması konumunun taşıdığı önemi göstermektedir. Günümüzde de kullanılan trafik, hukuk ve eğitim sistemleri, adaların son hakimi olan İngilizlerden kalmadır. Bugün de İngiltere ile Malta arasında ekonomik ve sosyal işbirliği sürmekte ve Malta diğer birçok eski İngiliz sömürgesi gibi Birleşik Krallık üyesi olarak kabul edilmektedir. Bu durum İngilizce dil eğitimi için Malta'yı oldukça popüler bir hale getirmektedir.

ALM Yurtdışı Eğitim olarak Malta Konsolosluğu'nun yetki verdiği yurtdışı eğitim danışmanlığı firmalarından biriyiz başta St Julians, Sliema ve Gozo gibi popüler şehirlerin yanı sıra başkent Valletta, Gzira, St Pauls Bay ve Swieqi şehirlerinde İngilizce dil eğitimi sunan dil okulları ile çalışmaktayız. 

Genel Müdürlük

  • Telefon: +90 212 570 90 53

Sosyal Ağ

Bizi Facebook'dan takip edebilirsiniz.