Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Eğitimi

Duyurular
Avrupa Lisanları Merkezi: ALM'de  İngilizce  &  Almanca  &  Fransızca  &  Arapça  Ve  Tüm Dünya Dilleri... Almanca A1 Aile Birleşimi... Yurtdışı Dil Eğitimi... Kayıtlarımız Başlamıştır... Erken  Kayıt  Fırsatlarından  Sizde  Faydalanın...

Almanca Eğitimi

ALM DİL OKULLARI’NDA Genel Almanca Kursları 6 seviyeden oluşur. Her bir seviye 2 Kur 72 saattir.

A1/A2 Temel Başlangıç Seviye 2 kur

B1/B2 Orta Seviye 2 kur

C1/C2 İleri Seviye 2 kur

İLK SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/A1 BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Almanca’ ya yeni adım atacaklar, daha önce Almanca eğitimi almamış ya da Almancası zayıf olan öğrenciler için geçerli olan A1 seviye ALM DİL OKULUNDA- Almanca kursu, Almanca öğrenim sürecinin ilk adımıdır.

ALM DİL OKULU olarak biz bu kura A1 seviyesine “Almanca dil kültürüyle tanışma diyoruz.”

ALM DİL OKULUNDA de başlangıç Almanca kursu ilk seviyesinden itibaren öğrencilere Almanca düşünme becerisi aşılanır ve ilk dersten itibaren öğrenciler Almanca düşünmeye başlar.

ALM DİL OKULU ile Almanca kursu A1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda temel zamanları ve kalıplarını, temel cümle yapılarını öğrenir, Almanca’ da çok sık kullanılan sözcükleri iyi anlarsınız. Günlük sosyal-iş hayatınızda basit diyaloglar gerçekleştirir ve kendinizi kısa kısa ifade etmeye başlarsınız. Bu seviyeyi bitirdikten sonra sosyal ve gündelik deyimleri ve basit cümleleri anlayabilir ve konuşabilirsiniz.

“İKİNCİ SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/A2 BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Alm dil okulları ile Almanca kursu A1 A2 KUR seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda, sosyal hayatınızda bilinen konular üzerinde bilgi alışverişi yapabilir, gündelik hayatın birçok alanında aile, alışveriş, arkadaşlar, eğitim gibi konularında kendinizi ifade eder, basit ve sık kullanılan deyimleri anlar konuşur ve yorumlamaya başlarsınız.

Almanca okuma-yazma-anlama ve konuşmada eksiklerinizi giderir ve Almanca dilini etkili kullanmaya başlarsınız.

ÜÇÜNCÜ SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/B1 TEMEL SEVİYE

ALM DİL OKULLARI olarak B1- B 2 KUR seviyesine “Bağımsız Dil Seviyesi” Diyoruz…

ALM DİL OKULLARI ile Almanca kursu B1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda, Almanca dilini Okuma-Yazma-Anlama ve Konuşma da daha etkili, akıcı ve hatasız kullanmaya başlarsınız. Makale, hikaye ve gazete okuyabilirsiniz. Almanca DVD-TV’deki dizileri filmleri izleyebilir Alman kültürünü yaşayabilirsiniz. Yurtdışı seyahatlerinizde yardım almaksızın karşılaşabileceğiniz sorunları kendiniz rahatlıkla çözümlersiniz. Alışveriş, yemek ve meslek gibi konularda temel düşünceyi kavrarsınız.

 

DÖRDÜNCÜ SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/B2 TEMEL SEVİYE

ALM DİI OKULLARIN dan B1 –B2 KUR seviyesinde Almanca kursu alan bir öğrenci artık Almanca düşünme ve konuşma pratiği kabiliyetini kazanmış olur.

ALM DİL OKULLARI ile Almanca kursuB1- B2 KUR seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda; Almanca tartışmalara katılabilir, her konuda kişisel fikirlerinizi özgürce dile getirebilirsiniz. Ana dili Almanca olan yabancılarla rahat diyaloglar kurabilirsiniz. İş anlaşmalarını sözlü yazılı rahat gerçekleştirir ve mülakatlara katılabilirsiniz.

BEŞİNCİ SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/C1-C 2

ALM DİL OKULLARI’NDA C1 - C2 KUR seviyesini tamamladığınızda kariyerinizde artık diğer insanlardan “1” adım öndesiniz.

Almanca da tüm zamanları aynı anda etkili ve doğru kullanırsınız. Karışık cümle yapılarını ve resmi yazışmaları çok kolay gerçekleştirirsiniz. Aynı zamanda akademik sınavlara hazırlık seviyesindesinizdir. Yurt dışında ki toplantılara katılabilir ve seyahatiniz esnasında Almanca rehberleri de rahatlıkla anlarsınız.

ALTINCI SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/C1- C 2

ALM DİL OKULLARI’NDA den alacağınız C1- C2 Almanca kursu ile Almancaya tamamen hakimsiniz.

Sıfat cümleleri, zarf cümleleri, emir cümleleri, isim cümleleri, yapılar ve bağlaçlar doğru ve yerinde kullanılır.

C1-C2 seviyelerindeki öğrencilerimiz ana dili Almanca olan yabancılarla rahatlıkla, dilediğince ve dilediği konularda rahat konuşabilir ve tartışabilir.

Uluslararası tüm platformlarda (kongre-fuar-sergi) Almanca dilini etkili, hızlı en üst seviyede ve tam ifadelerle kullanır.

Akademik yazışmalar bilindiği üzere yazım dili olarak farklıdır. Makale ve akademik metinleri zorlanmadan yazarsınız ve anlarsınız.

“Dil her zaman değişim içindedir”

Bundan sonra Almancanızı güncel tutmanız sadece size kalmıştır bu yolda da sizin yanınızdayız.

Genel Müdürlük

  • Telefon: +90 212 570 90 53

Sosyal Ağ

Bizi Facebook'dan takip edebilirsiniz.