Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Eğitimi

Duyurular
Avrupa Lisanları Merkezi: ALM'de  İngilizce  &  Almanca  &  Fransızca  &  Arapça  Ve  Tüm Dünya Dilleri... Almanca A1 Aile Birleşimi... Yurtdışı Dil Eğitimi... Kayıtlarımız Başlamıştır... Erken  Kayıt  Fırsatlarından  Sizde  Faydalanın...

Bireysel İngilizce Koçluk

Sbsye-hazirlikŞirketlerin farklı departmanlarında çalışan ve pozisyonu gereği İngilizceye daha fazla ihtiyaç duyan kişiler için hazırlanmıştır. %100 kişinin ihtiyaçları ve öğrenme alışkanlıkları göz önüne alınarak kendisi için hedeflenen dil düzeyine en kısa zamanda ulaşmasını sağlayacak detaylı bir eğitim planı hazırlanır. Bu plan dahilinde katılımcıya, özel ders, sınıf eğitimi, uzaktan eğitim, yurtdışı eğitim, tam gün yoğun program gibi AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ ’nin sunduğu pek çok programdan oluşan karma bir çözüm sunulur. İş dünyasının sürekli değişen şartlarıyla başa çıkmak zorunda olan kurumsal müşteriler, her zaman en meşgul kişilerdir. Bu yüzden de kaybedecek zamanları yoktur. Mümkün olan en kısa zamanda, olabilecek en iyi sonuçlara ulaşmayı isterler.AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ çok sayıdaki kurum ve kuruluştan gelen talepler doğrultusunda, sürekli ölçme ve değerlendirme ile öğrenicilerin değişen ihtiyaçlarını karşılayan esnek, ama etkin dil programlarından dolayı kazandığı iki AB Dil Ödülüyle gurur duymaktadır.

özel olarak tasarlanan ve başarıyla uygulanan programlarıyla farklı iş sektörlerinden yüzlerce kuruma verdiği iyi hizmet neticesinde, AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ Kurumsal Bölümü haklı bir üne ve yaygın tanınırlığa sahip olmuştur.

Genel Müdürlük

  • Telefon: +90 212 570 90 53

Sosyal Ağ

Bizi Facebook'dan takip edebilirsiniz.