Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Eğitimi

Duyurular
Avrupa Lisanları Merkezi: ALM'de  İngilizce  &  Almanca  &  Fransızca  &  Arapça  Ve  Tüm Dünya Dilleri... Almanca A1 Aile Birleşimi... Yurtdışı Dil Eğitimi... Kayıtlarımız Başlamıştır... Erken  Kayıt  Fırsatlarından  Sizde  Faydalanın...

Elementary

seviyeler     Yazılı ve sözlü günlük ifadelerin büyük bir kısmını anlayabilecek ve genel konuşma ortamlarına girebileceksiniz. Başlangıç düzeyinin gerekli içeriğini tamamlayabilen ve İngilizce' yi belli bir sınırda konuşabilen öğrenciler içindir. Şimdiki ve geçmiş zaman teknikleri ve bu konuda kendilerini ifade etme yöntemi  öğretilmektedir.


     Seviye Sonunda: Öğrenciler basit konular üzerinde yabancılarla konuşabilir, paragraflar yazabilir, kolay konu başlıklarını okuyup anlayabilirler. Öğrendikleri temel zamanlarla basit tümceler kurabilir, kendilerini kısaca ifade edebilecek düzeye ulaşırlar. Öğrenciler 1.Seviye eğitimini tamamladıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığının açmış olduğu (MERKEZİ SINAV SİSTEMİ ) sertifika sınavına katılarak başarılı oldukları taktirde M.E.B. onaylı sertifika alabilirler.

Genel Müdürlük

  • Telefon: +90 212 570 90 53

Sosyal Ağ

Bizi Facebook'dan takip edebilirsiniz.