Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Eğitimi

Duyurular
Avrupa Lisanları Merkezi: ALM'de  İngilizce  &  Almanca  &  Fransızca  &  Arapça  Ve  Tüm Dünya Dilleri... Almanca A1 Aile Birleşimi... Yurtdışı Dil Eğitimi... Kayıtlarımız Başlamıştır... Erken  Kayıt  Fırsatlarından  Sizde  Faydalanın...

Eğitim Aktiviteleri

yoneticilere-ozelSPEAKING CLUB (Konuşma Kulübü):

Türk ve ingiliz asıllı öğretmenlerimizle gerçekleştirmekte olan ‘speakıng club’ aktivitelerimiz doğal sınıf ortamında VCD ve TV (Görsel ve Duyusal) destekli speakıng club öğrencilerimiz için vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir.speakıng cluböğrencilerimizin teorik bilgilerini en hızlı şekilde pratiğe dökülmesini ve en güncel konuları ele alıp karşılıklı iletişim içinde konuşma,tartışma,ders stresinde uzak tutma,öğrencinin hata yapma korkusunu yenme,sıcak ve samimi bir ortam yaratma ve İngilizce konuşma becerisini geliştirilebilmektir.

READİNG CLUB (Okuma Kulübü):

Akademi Avrupa Lisanlar Merkezi kursiyerlerine özel olarak seçilmiş, her seviyeye uygun kitaplar, dergiler, gazeteler çeşitli yazılı metinler öğrencilerin konuşma, okuma yeteneklerini geliştirmek, kelime dağarcıklarını geliştirmeyi hedeflemektedir. Kursiyerlerimiz iletişimlerini en hızlı yapabilmeleri için öğretmen destekli on-line sistemi ile hizmet vermektedirler.

 

gramerGRAMMAR CLUB (Gramer Kulübü):

Akademi Avrupa Lisanlar Merkezi Seanslara katılacak öğrencilerimizin eksik kaldıkları konuları uzman öğretmenlerimiz tarafından birebir ilgilenilerek konunun tamamını sağlamaktır.Gramer kulüblerimizde zengin donanıma sahip kaynaklar,sözlük ,vcd, cd, bilgisayar destekli olarak gerçekleşmektedir.

Genel Müdürlük

  • Telefon: +90 212 570 90 53

Sosyal Ağ

Bizi Facebook'dan takip edebilirsiniz.