Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Eğitimi

Duyurular
Avrupa Lisanları Merkezi: ALM'de  İngilizce  &  Almanca  &  Fransızca  &  Arapça  Ve  Tüm Dünya Dilleri... Almanca A1 Aile Birleşimi... Yurtdışı Dil Eğitimi... Kayıtlarımız Başlamıştır... Erken  Kayıt  Fırsatlarından  Sizde  Faydalanın...

İŞ İNGİLİZCESİ KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR

  Mesleki İngilizce Kurs

ust-banner.jpg - 112.68 KB

1 Seviye Ücretsiz

Hafta İçi Akşam ve HaftaSonu Akşam Gruplarımızda Sizde Yerinizi Ayırtmak İçin

Bakırköy

Gaziosmanpaşa

Kadıköy

Şb. bilgi alabilirsiniz. 

Avrupa Lisanları Merkezi ( ALM )

Mesleki İngilizce Kursu (İş İngilizcesi), iş hayatında etkin bir İngilizce kullanımına ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen bireylere yöneliktir. Meslek hayatımızda aktif olarak İngilizce yazışmalar, konferans ve toplantılara katılmamız gereken pozisyonlarda bulunabiliyoruz ve bu gibi durumlarda yüksek seviye İngilizce bilgi ve becerisi göstermek, kariyerimizde etkili rol oynayabiliyor. Genel İngilizce bilgisinin yetmediği meslek alanları içinse çalışma alanınıza uygun mesleki İngilizce eğitim müfredatı oluşturarak bir yandan İngilizcenizi geliştirirken, bir yandan da ihtiyaç duyacağınız güncel meslek terimleriyle pekiştiriyoruz.

A L M Olarak İş İngilizcesi kurslarımız iş dünyasında yabancı dil becerisinin önemini göz önüne alarak hazırlanmıştır. Bu sebeple, eğitim ofisimizin profesyonel kadroları sürekli olarak oluşturdukları güncel ve özgün içerikler ile iş yaşamında ihtiyaç duyacağınız yazışma kalıplarından, uygun hitaplara, kültürel farklılıklardan uluslararası iş sahalarında görülen standartlara kadar her konuda destek olurlar.

A L M Olarak Mesleki İngilizce kurslarımız öğrencilerimizin seviyeleri belirlendikten sonra kendilerine uygun olan seviyeden başlayarak, bir yandan mesleki ingilizce terimlere aşina olmalarını sağlayacak okuma ve konuşma pratikleri yapılırken, bir yandan düzenli devam eden, İngilizce deneme sınavlarıyla öğrencimizin seviyesi kontrol altında tutulur. Bu süreç içerisinde öğrencimizin ücretsiz aktivitelerden yararlanmasını tavsiye ederiz.
Meslek İngilizcesi kurslarımız, profesyonel İngilizce kullanımı, mesleki İngilizce kursu fiyatları ve her bütçeye uygun ödeme koşullarımız bilgi edinmek için binamızı ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Mesleki İngilizce Kurslarımız İstanbul da yayılan eğitim ağımız ile BAKIRKÖY, GAZİOSMANPAŞA, KADIKÖY Şubelerimizde verilmektedir. Şimdi siz de 1998 den günümüze eğitim veren dil okulunda Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı Avrupa Lisanları Merkezi ( A L M ) de yerinizi ayırtın.

 2300 TL TAKSİT İMKANI

 HAFTA İÇİ :       3 GÜN  3,5 AY / MAXSIMUM 3 KİŞİLİK SINIF 
 HAFTA SONU:  2 GÜN  5 AY   / MAXSIMUM 3 KİŞİLİK SINIF

KİTAP-CD-VCD MATERYALLER ÜCRETSİZ

Genel Müdürlük

  • Telefon: +90 212 570 90 53

Sosyal Ağ

Bizi Facebook'dan takip edebilirsiniz.