Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Eğitimi

Duyurular
Avrupa Lisanları Merkezi: ALM'de  İngilizce  &  Almanca  &  Fransızca  &  Arapça  Ve  Tüm Dünya Dilleri... Almanca A1 Aile Birleşimi... Yurtdışı Dil Eğitimi... Kayıtlarımız Başlamıştır... Erken  Kayıt  Fırsatlarından  Sizde  Faydalanın...

ARAPÇA EĞİTİMİ

Hafta İçi Akşam ve Hafta Sonu Akşam

Gruplarımızda Sizde Yerinizi Ayırtmak İçin

Bakırköy
Gaziosmanpaşa
Kadıköy
Şb.bilgi alabilirsiniz

Avrupa Lisanları Merkezi ( ALM )

Arapça Eğitimin de Kaç Seviye Bulunmaktadır ?

Arapça Dil Eğitimi Başlangıç Orta ve Üst  olmak üzere 3 seviyeden oluşmaktadır. Öğrencilerimiz Hafta İçi, yada hafta sonu sınıfından birini tercih yapabilirler

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ:
 
Bu seviyedeki öğrenciler  Arapça okumayı, yazmayı öğreneceklerdir. Ayrıca bu seviyedeki öğrenciler işleri ile ilgili temel sorular, fiyatlar, tarihler ve miktarlar dahil olmak üzere cevap verebilirler. Akıcı konuşma ve tartışabilme boyutunda olmasa bile basit cümleler kurabilir, basit ifadeleri belli ölçüde anlayabilirler. Telefonda görüştükleri kişinin adını, basit mesajını, telefon numarası ile beraber alabilirler.

ORTA SEVİYE:
Bu düzeydeki bir öğrenci; konuşmaları kavrayabilecek ve Arapça' yı anadili Arapça olan veya olmayanlarla iletişim kurarken kullanabilecek yeterliliğe ulaşmıştır. Cadde ve sokaklarda bulunan tabela ve uyarıları, etiketleri, rehberlik kitaplarını , basit gazete ve dergi haberlerini, kişisel mektupları anlayabilir. Seyahat, iş arkadaşları ve aile ile ilgili temel konularda sorular sorup cevaplayabilirler.

ÜST SEVİYE:

Bu düzeydeki bir öğrenci; alan seçerek dil eğitimine devam etmektedir. Öğrenci; Arapça Teknik, Ticari Arapça, Basın Arapçası, Arapça Tıbbi Terimler öğrenebilir.Öğrenci çeşitli konularda ayrıntılı olarak konuşabilir, anlayabilir, gazete ve dergi okurken pek az sorunla karşılaşır. Dilde akıcılık sağlanmış olur. Arapça Kurslarımız İstanbul da yayılan eğitim ağımız ile  BAKIRKÖY , GAZİOSMANPAŞA , KADIKÖYŞubelerimizde verilmektedir. Şimdi siz de 1998 den günümüze eğitim veren dil okulunda Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı Avrupa Lisanları Merkezi ( ALM ) de yerinizi ayırtın.

1 KİŞİLİK SINIFTA 40 SAAT EĞİTİM

2 - 6 KİŞİLİK SINIFTA 80 SAAT EĞİTİM

         2300 TL  TAKSİT İMKANI

HAFTA İÇİ :       3 GÜN  / 3,5 AY / MAXSIMUM 3 KİŞİLİK SINIF

HAFTA SONU:  2 GÜN  / 5 AY   / MAXSIMUM 3 KİŞİLİK SINIF


Genel Müdürlük

  • Telefon: +90 212 570 90 53

Sosyal Ağ

Bizi Facebook'dan takip edebilirsiniz.